Box kempingowy hI300

EGOE Nest

Box kempingowy to skrzynka, którą montuje się w bagażniku samochodu, bez ingerencji w jego konstrukcję. Mocuje się ją pasami do fabrycznych uchwytów w podłodze bagażnika. Dzięki temu w szybki sposób zmieniamy auto osobowe w kempingowe wyposażone m.in. w łóżko, kuchenkę, lodówkę i zbiorniki na wodę.
od 120zł / dzień

do jakich samochodów pasuje box kempingowy hi300?

Citroën Berlingo (2018) L1, L2
Citroën Berlingo Multispace
Ford Tourneo Connect
Opel Combo
Peugeot Rifter L1, L2
Peugeot Partner Tepee
Renault Kangoo
Toyota ProAce City Verso
Volkswagen Caddy L1,L2, Maxi

Co znajdziesz w boxie kempingowym?

wygodne łóżko

Pełnowymiarowe łóżko rozkłada się po złożeniu foteli w drugim rzędzie. Bazą łóżka jest rozkładana rama z otworami umożliwiającymi cyrkulację powietrza pod materacem. Dzięki temu komfort spania jest taki sam jak w przypadku łóżka w sypialni. Na ramę rozkładamy 6cm materac piankowy pokryty antybakteryjnym i łatwym w utrzymaniu pokrowcem.

funkcjonalną kuchnię

Dwupalnikowa kuchenka gazowa z wymiennymi kartuszami pozwoli na przygotowanie porannej kawy i śniadania, smacznego obiadu czy szybkiego posiłku na postoju w trasie. Jest łatwo demontowalna, dzięki czemu gotowanie może odbywać się poza samochodem np. na ławce z stolikiem. W boxie kempingowym znajdziemy również zbiorniki na czystą wodę oraz miskę, w której można umyć naczynia lub opłukać warzywa i owoce.

kompaktową lodówkę

Kompaktowa lodówka zapewni chłodzenie jedzenia i napojów w trakcie podróży (zasilanie 12V z tzw. zapalniczki) oraz na postoju (zasilanie z gniazdka 230V). Podobnie jak moduł kuchenny jest demontowalna i może być przechowywana w innym, łatwo dostępnym miejscu. Chłodzi do 27C poniżej temperatury otoczenia. Ma również funkcję podgrzewania do +65C. Oszczędna i zapobiegająca zbyt dużemu rozładowaniu akumulatora.

cennik wypożyczalni boxów kempingowych

okres

cena

Wysoki sezon (czerwiec-wrzesień) – min 7 dni

150 zł / dzień

Niski sezon (październik-maj) – min 3 dni

120 zł / dzień

Ogólne warunki najmu