Wypożyczalnia

kamper van

Jedź na roadtrip wygodnym kamperem dla 4 osób. Idealnie sprawdzi się jako dom na kółkach dla rodziny lub grupy przyjaciół. Posiada łazienkę z prysznicem, kuchnię z lodówką, piętrowe łóżka oraz obracane fotele. Ogrzewanie postojowe zapewni komfort w chłodniejsze noce. Markiza uchroni przed słońcem i deszczem.

mini kamper van

Mały domek na kółkach z łóżkiem dla 2 osób oraz modułem kuchennym i  lodówką. Zwinny i oszczędny, łatwy w prowadzeniu i parkowaniu. Dla młodych duchem, minimalistów, oszczędnych nomadów. 

boxy kempingowe

Kamper tanio? Jest rozwiązanie – Twój samochód + box kempingowy, dzięki któremu poczujesz czym jest prawdziwa wolność i niezależność podróży! Instalacja boxa jest bardzo łatwa i zajmuje nie więcej niż 15 minut. Wygodne łóżko, moduł kuchenny i lodówka – to wszystko w Twoim samochodzie.

namioty dachowe

Dostępne wkrótce. Samochodowe namioty dachowe montowane są na autach osobowych i terenowych wykorzystując belki bagażnika. W zależności od wersji, w namiocie może wygodnie spać nawet 5 osób. Jego rozłożenie trwa kilka minut. 

Auto terenowe z namiotem dachowym w otoczeniu natury

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Minimalny okres wynajmu w miesiącach czerwiec-wrzesień (+ „Majówka) to 7 dni. W pozostałych miesiącach 3 dni.

Minimalny wiek kierowcy do 21 lat w przypadku mini kamperów oraz 25 lat dla kamper vanów.

Tak – wymagamy złożenia depozytu za wypożyczane kampery (od 1500 zł) i boxy (od 500 zł). 

Boxy pasują do wielu typów samochodów osobowych – kombi, kombivan, SUV czy van. Skontaktuj się z nami, aby potwierdzić czy box pasuje do Twojego samochodu.

Namioty mogą być montowane na większości bagażników samochodowych. Niezbędne są co najmniej dwie belki poprzeczne. Niektóre modele namiotów wymagają minimalnej szerokości belki.